Hakkımızda

Hakkımızda Demsa Hukuk

Toplumun ve bireyin temel hak ve özgürlüklerini gözetme ihtiyacından doğan hukuk kavramının dayanağı olan adalet ve doğruluk, bireyler için yaşamın her alanında gözetilmesi gereken temel haklardır. Demsa Hukuk olarak bireylerin veya kurumların haklarını savunmak, sorumluluklarını gözetmek adına doğruluk, şeffaflık temel ilkelerine dayanarak çalışmaktayız. Hukuki danışmanlık hizmeti ile faaliyet gösterdiğimiz çalışma alanlarında, müvekkillerimizin ihtiyaç duydukları hukuki desteğin tespiti ve temini ile sorunlarının çözümlenmesini amaçlamaktayız.

Temel çalışma ilkemiz “Adaletin üstünlüğü” ile geçmişte kazandığımız tecrübelerin günümüz bilgi birikimi ile harmanlayarak bütünsel hukuk desteği vermekteyiz. Hukuki destek, talep ve ihtiyaçların doğru ve pratik şekilde çözüme kavuşturabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Etkili bir hukuki danışmanlık ve yönlendirmeyle birçok olayın hukuki soruna dönüşmeden çözümünü sağlamayı, sorunlar ortaya çıktığında ise en az zarar ve en yüksek faydayla sürecin sonlandırılmasını amaçlıyoruz.

“Geciken adalet adalet değildir” inancımız ile uzun dava süreçlerinden kaçınarak etkili sonuç odaklı ve hızlı çalışmalarımız ile hem danışanlarımızı hem de yargı sisteminin yükünü hafifletmeyi hedeflemekteyiz. Hukuki danışmanlık, gayrimenkul, bankacılık ve finans, enerji, deniz, ticaret, vergi usul alanlarında kesintisiz hukuki destek sunan deneyimli ekibimiz, müvekkillerimizle kurmuş olduğumuz güçlü iletişim, profesyonel yönetim ve erişim kolaylığımızın yanı sıra hukuk sektöründe gelişen teknolojiyi takip ederek güncel ve yenilikçi hukuk anlayışına öncülük etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz geniş perspektife çalışma alanlarımızda hızlı, pratik, titiz ve çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız. Adalet üzerine mücadelemizin temel güç kaynağımız danışanlarımızın huzuru, şirketlerin ve ekonominin istikrarlı büyümesi gibi başarılarımızdır. Farklı alanlarda adaleti sağlamak üzere hukuki destek vermek amacıyla çıktığımız bu yolda doğruluk ve adalet gibi temel ilkelerimizden taviz vermeden edindiğimiz tüm tecrübeleri kurumsal bir kültüre dönüştürmek temel kurum hedefimizdir.

Hakkımızda Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Demsa Hukuk’un kurumsal kültür ve değerlerini benimseyerek adaletin ışığını yolu belirlemişseniz, firmamızın ilke ve prensiplerini geleceğe taşıyabileceğinizi düşünüyorsanız ve profesyonel ekibimizle koordine şekilde çalışarak sektörde fark yaratmayı amaçlıyorsanız bizimle çalışmak ister misiniz?

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?